Strona główna Events - ACK Alternator Inter Muzyka Letni Koncert ACK Online – Sara Kordowska z Zespołem

ACK UG ALTERNATOR
ack@ug.edu.pl

Wydarzenie

cze 04 2021

Letni Koncert ACK Online – Sara Kordowska z Zespołem

Macie dość pandemicznej nudy? Lubicie elektroniczne brzmienia łączące delikatność z hip-hopem?

STUDENCKI ZESPÓŁ ORGANIZACJI EVENTÓW PRZY ACK „ALTERNATOR” STWORZYŁ COŚ W SAM RAZ DLA WAS! 🌿

4 czerwca zapraszamy Was do udziału w koncercie online Sary Kordowskiej wraz z zespołem 🎤

Sara Kordowska to 20-letnia artystka, która zadebiutowała wydając płytę w ramach wygranej konkursu „Będzie głośno” Czwórki Polskiego Radia. Jej utwory znajdują się również na składance Fresh N Dope, a jej wokal można usłyszeć na płycie Bonsoul obok O.S.T.R czy Słonia. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem, pisze utwory dla debiutantów z ramienia Niebieski Label i prowadzi warsztaty w całej Polsce, związane z pisaniem tekstów. Dodatkowo jest studentką Kulturoznawstwa na specjalizacji Animacja kultury na Uniwersytecie Gdańskim.

Koncert będzie połączeniem znanych piosenek z debiutanckiej płyty „Wszystko i Nic” w innych aranżacjach oraz nowych utworów, które pojawią się na kolejnym krążku artystki. Nadawać będziemy prosto ze słonecznego patio Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, bo lato zaczyna się na UG! ☀️

ZAGRAJĄ 🎸

Jędrzej Szmelter – perkusja SPD-S

Jerzy Koczur – gitara, trąbka, synth

Dominik Roch Lesiewicz – instrumenty klawiszowe

Miłosz Wojciechowski – bas

Sara Kordowska – wokal

📍 GDZIE?

Transmisja odbędzie się na stronie głównej ACK „Alternator” już 4 czerwca o godzinie 18.00. Dostęp do transmisji jest bezpłatny.

Nasze wydarzenie znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1394270674289524