Strona główna Events - ACK Alternator Film MANDY – jedyny pokaz Velvet Midnight w Gdańsku

Organizator

DKF
DKF
Email
dkf@ug.edu.pl
Strona WWW
DKF MIŁOŚC BLONDYNKI

Lokalizacja

Aula 1.45
Wita Stwosza 51, Gdańsk
Kategoria

Więcej informacji

Kup bilet
Kod QR

Data

paź 31 2019
Zakończone!

Czas

18:30 - 21:30

Koszt

15 zł

Harmonogram

1 na 7

MANDY – jedyny pokaz Velvet Midnight w Gdańsku

Pokaz Specjalny* na Halloween z DKF UG Miłość Blondynki !!!

Jeden z najlepszych filmów zeszłego roku, „Mandy” Panosa Cosmatosa, nigdy nie doczekał się szerokiej dystrybucji kinowej w Polsce. Velvet Spoon postanowiło naprawić ten błąd w ramach specjalnego projektu Velvet Midnight. Zaprezentujemy ten film w limitowanej dystrybucji kinowej – między 18 a 31 października Nicolas Cage uruchomi piłę mechaniczną w sześciu polskich miastach. Czekają na Was nocne seanse pełne niespodzianek.

„Mandy” to szalony, halucynogenny horror ze świetną ścieżką dźwiękową Jóhanna Jóhannssona, który z miejsca stał się filmem kultowym i przypomniał światu, że Nicolas Cage jest aktorskim skarbem. Fabuła opowiada o spokojnym drwalu imieniem Red, którego ukochana, tytułowa Mandy, zostaje zamordowana przez członków demonicznej sekty współpracującej z gangiem motocyklistów. Red chwyta więc za piłę, by zrobić z niej właściwy użytek. Koniec z cięciem drzew. Czas pociąć wrogom aorty.

W ramach projektu MANDY – jedyny pokaz Velvet Midnight w Gdańsku!!! planujemy wprowadzać do limitowanej dystrybucji kinowej tytuły kultowe, unikatowe i nieokrzesane. Będzie to jedyna okazja, żeby obejrzeć je w kinie w Polsce poza obiegiem festiwalowym.

*Nie obowiązują wejściówki DKF

Wydarzenie zostało zakończone.