Zespól tańca flamenco Los Mariscos. Spektakl „wilLIaM ON my mind”

paź 16 2023

Nabór do Zespołu Flamenco Los Mariscos

Drodzy studenci z Trójmiasta!

Zapraszamy na nabór do naszego Zespołu Tańca Flamenco Uniwersytetu Gdańskiego – LOS MARISCOS!

Jeśli czujesz pasję do tańca, jesteś zafascynowany/a kulturą Hiszpanii i jej melodiami, a także lubisz wyrażać emocje poprzez taniec i muzykę, to FLAMENCO jest dla Ciebie idealnym wyborem:)

Serdecznie zapraszamy Cię na niezobowiązujące spotkanie, które odbędzie się 16 października w Akademickim Centrum Kultury Alternator. Przyjdź, spróbuj i zdecyduj sam/a, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu. Jesteśmy aktywni już od 6 lat i występujemy na różnych uroczystościach uniwersyteckich oraz innych wydarzeniach. W naszym repertuarze znajdują się tradycyjne choreografie flamenco, a jednocześnie poznajemy kulturę Hiszpanii.

Spotykamy się w PONIEDZIAŁKI:

• Grupa początkująca: 17:00-18:15
  • Grupa zaawansowana: 18:15-19:30

Wstęp na nasze zajęcia jest całkowicie darmowy!

Dołącz do nas, poznaj interesujących ludzi i spędź czas w kreatywny sposób!

Aby do nas dołączyć, prosimy o wcześniejsze zapisy:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie krępuj się pisać lub dzwonić.

Warto pamiętać o odpowiednim stroju na zajęcia:

• Długa, szeroka spódnica
  • Wygodna koszulka
  • Buty z krytymi palcami na niskim, stabilnym obcasie Jeśli nie posiadasz takich butów, na początek możesz użyć obuwia sportowego.

Opiekunem naszej grupy jest Luiza Romanowska (www.andalu.pl).