Strona główna Events - ACK Alternator Flamenco Rekrutacja Nabór do Zespołu Flamenco Los Mariscos
Zespól tańca flamenco Los Mariscos. Spektakl „wilLIaM ON my mind”

Los Mariscos
Los Mariscos

link do wydarzenia

paź 16 2023

Nabór do Zespołu Flamenco Los Mariscos

Drodzy studenci z Trójmiasta!

Zapraszamy na nabór do naszego Zespołu Tańca Flamenco Uniwersytetu Gdańskiego – LOS MARISCOS!

Jeśli czujesz pasję do tańca, jesteś zafascynowany/a kulturą Hiszpanii i jej melodiami, a także lubisz wyrażać emocje poprzez taniec i muzykę, to FLAMENCO jest dla Ciebie idealnym wyborem:)

Serdecznie zapraszamy Cię na niezobowiązujące spotkanie, które odbędzie się 16 października w Akademickim Centrum Kultury Alternator. Przyjdź, spróbuj i zdecyduj sam/a, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu. Jesteśmy aktywni już od 6 lat i występujemy na różnych uroczystościach uniwersyteckich oraz innych wydarzeniach. W naszym repertuarze znajdują się tradycyjne choreografie flamenco, a jednocześnie poznajemy kulturę Hiszpanii.

Spotykamy się w PONIEDZIAŁKI:

• Grupa początkująca: 17:00-18:15
  • Grupa zaawansowana: 18:15-19:30

Wstęp na nasze zajęcia jest całkowicie darmowy!

Dołącz do nas, poznaj interesujących ludzi i spędź czas w kreatywny sposób!

Aby do nas dołączyć, prosimy o wcześniejsze zapisy:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie krępuj się pisać lub dzwonić.

Warto pamiętać o odpowiednim stroju na zajęcia:

• Długa, szeroka spódnica
  • Wygodna koszulka
  • Buty z krytymi palcami na niskim, stabilnym obcasie Jeśli nie posiadasz takich butów, na początek możesz użyć obuwia sportowego.

Opiekunem naszej grupy jest Luiza Romanowska (www.andalu.pl).