Strona główna Events - ACK Alternator Inter Konkurs Nadbałtyckie opowieści – konkurs na bajkę

Organizator

ACK UG ALTERNATOR
Telefon
58 523 24 50
Email
ack@ug.edu.pl

Lokalizacja

ACK Alternator
Wita Stwosza 58
Kategoria
Kod QR

Data

kwi 02 2021
Zakończone!

Czas

08:00 - 18:00

Nadbałtyckie opowieści – konkurs na bajkę

Studencki Zespół Organizacji Eventów działający przy ACK “Alternator” ogłasza wyjątkowy konkurs na bajkę – napisz i prześlij nam swój tekst, a my stworzymy z niego niepowtarzalne słuchowisko dla dzieci. 

Dlaczego taka forma? Długi czas wpatrywania się w ekrany jest dziś niestety nieunikniony, ale możemy trochę go ograniczyć. Dlatego przygotujmy wspólnie bajkowe słuchowisko dla najmłodszych! Nasz projekt ma za zadanie łączenie pokoleń i pobudzanie wyobraźni!

Jaka musi być bajka? Przede wszystkim napisana od serca i wykorzystująca jak najwięcej elementów możliwych do interpretacji dźwiękowej oraz nawiązująca do tematyki konkursu. Nie wprowadzamy ograniczeń w formie – ważne, aby w bajce pojawiły się wyodrębnione dialogi. Sam tekst nie powinien przekraczać 10 stron.

Zapraszamy chętnych studentów, doktorantów, pracowników oraz słuchaczy Uniwersytetu III Wieku z Uniwersytetu Gdańskiego do zgłaszania swoich bajek! Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: ack@ug.edu.pl – wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Termin przesyłania zgłoszeń: 2 kwietnia 2021. 

Spośród nadesłanych bajek wybierzemy jedną, która zostanie nagrana w formie słuchowiska. Dla zwycięzcy przygotowaliśmy bon na zakupy w sklepach Empik o wartości 500 zł.

Wydarzenie zostało zakończone.