Strona główna Events - ACK Alternator Inter OPEN CALL dla artystów sztuk wizualnych

Wydarzenie FB

kwi 15 2022

OPEN CALL dla artystów sztuk wizualnych

Open call dla artystów sztuk wizualnych! Poszukujemy artystów z Gdańska, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace w Vasco Lipovac Gallery w Chorwacji!

Uniwersytet w Splicie, członek European University of the Seas (SEA-EU), zaprasza do zaprezentowania swoich prac na wystawie w University Gallery Vasco Lipovac w Chorwacji, między 31 maja a 10 czerwca 2022 r.

Jeśli tworzysz prace 2D: obrazy, rysunki, oryginalne wydruki, fotografie o max. wymiarach 1,5 m x 1,5 m (temat i przedmiot dowolny) wyślij swoją aplikację i pojedź do Splitu żeby zaprezentować swoje dzieła (pokryjemy koszty przelotu i zakwaterowania)!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila na adres: seaeu@unist.hr, który będzie zawierał następujące dokumenty w języku angielskim:

– CV twórcy;
– portfolio lub link do strony internetowej twórcy;
– wysokiej jakości zdjęcia/skany prac (max. 5) wraz z metryką (imię i nazwisko twórcy, tytuł pracy, data powstania, technika, wymiary);
– techniczne wytyczne dotyczące prezentacji załączonych dzieł.

Aplikacje można nadsyłać do 15 kwietnia 2022.

Czekamy na Was!