Strona główna Events - ACK Alternator Festiwal Film Pokaz filmu Rocky Horror Picture Show z inscenizacją na żywo

ACK UG ALTERNATOR
ack@ug.edu.pl

Wydział Filologiczny UG
Aula 1.43, Gdańsk Wita Stwosza 55

link do wydarzenia

cze 08 2019

Pokaz filmu Rocky Horror Picture Show z inscenizacją na żywo

Jedyne takie wydarzenie w Trójmieście!
Najdłużej wyświetlany film w historii zagości w murach uniwersytetu a razem z nim zmysłowi mieszkańcy galaktyki Transylvania, którzy w towarzystwie pozostałych postaci zejdą z ekranu na jedną noc.
Jest to pokaz na którym (zgodnie z tradycją) nie obowiązuje zwykła etykieta kinomana – można śpiewać, tańczyć, wykrzykiwać do ekranu, używać rekwizytów i odziać się w stroje odpowiednie na bal u transseksualnego szalonego naukowca. Można też po prostu usiąść wygodnie i doświadczać.

Aula 1.43 WSTĘP WOLNY!
After Party: Mechaniczna Pomarańcza

Projekt zrealizowany w ramach konkursu AlterProjekt organizowanego przez Akademickie Centrum Kultury UG „ALTERNATOR”