Strona główna Events - ACK Alternator Film Inter Muzyka Taniec wyróżnione Trzydzieści licytacji UG na 30. Finał WOŚP

Organizator

ACK UG ALTERNATOR
Telefon
58 523 24 50
Email
ack@ug.edu.pl
Kod QR

Data

lut 02 2022
Zakończone!

Trzydzieści licytacji UG na 30. Finał WOŚP

30 stycznia 2022 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz trzydziesty! A my razem z nimi!

W tym roku celem WOŚPu jest wsparcie okulistyki dziecięcej. Co roku w Polsce wykonuje się kilkaset skomplikowanych operacji oczu. W ten sposób leczy się degeneracje, które mogą spowodować ślepote jak jaskra i zaćma oraz bardzo poważne guzy wewnątrz gałkowe. Jeszcze kilka lat temu w wielu przypadkach chorzy musieli leczyć się z tymi przypadłościami za granicą. – Ten sprzęt jest po prostu potrzebny. Urządzenia, które stosowaliśmy piętnaście lat temu są w tej chwili zupełnie nieadekwatne do tego co się dzieje na świecie – mówi dr hab. nauk medycznych Wojciech Hautz z Centrum Zdrowia Dziecka.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy planuje przekazać zebrane pieniądze na zakup niezbędnych urządzeń do diagnostyki i leczenia oczu. Wśród nich będą angiografy dwupłaszczyznowe służące do leczenia siatkówczaka – najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci czy synoptofory do pomiaru kąta zeza. Już w najbliższą niedzielę 30 stycznia odbędzie się 30. finał WOŚP.

W ramach wsparcia WOŚP-u Uniwersytet Gdański przygotował 30 różnych aukcji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fanów kultury na pewno zainteresują prywatne pokazy filmowe i karnety sezonowe, fanów sportu złote medale zdobyte przez AZS, a fanów historii medal pamiątkowy ze spotkania trzech Prezydentów w Gdańsku. Licytacje trwają do 2 lutego.

Aukcja WOŚP 2022

1. Sesja zdjęciowa w strojach Zespołu Pieśni i Tańca Jantar
Efektem sesji będzie minimum 10 zdjęć, które zostaną przekazane w formie cyfrowej (ujęcia w dwóch różnych strojach – do wyboru łowickie, krakowskie, kaszubskie, lubelskie, rzeszowskie).

Sesja zdjęciowa dla pary lub jednej osoby
Miejsce: budynek Akademickiego Centrum Kultury UG, ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk
Czas trwania sesji: do 2 godzin. Oferta dla osób dorosłych.

Sesja zdjęciowa w strojach Zespołu Pieśni i Tańca – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Aukcja WOŚP 2022

2. Prywatny pokaz filmowy w DKF Miłość Blondynki
Chcielibyście w najbliższym gronie obejrzeć na dużym ekranie dobry film? A może macie ochotę na relaksujący kinowy wieczór z przyjaciółmi? Zorganizujemy prywatny pokaz filmowy tylko dla Was!

W tegorocznych aukcjach na rzecz WOŚP Dyskusyjny Klub Filmowy UG Miłość Blondynki wystawia możliwość wylicytowania prywatnego pokazu filmowego. Osoba, która zwycięży, zaprosi na sens swoich gości. My zadbamy o fajną atmosferę i zaproponujemy filmową niespodziankę. Pokaz zorganizujemy w naszej sali kinowej na kampusie UG, w terminie wspólnie wybranym przez zwycięzcę licytacji. Poza filmowymi emocjami w kinowym pakiecie nie może zabraknąć popcornu i filmowych gadżetów od naszego klubu filmowego!

Do wykorzystania do końca 2022 roku.

Prywatny pokaz filmowy w DKF Miłość Blondynki – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Aukcja WOŚP 2022

3. Konsultacje wokalne z prowadzącym Zespół Wokalny UG
Konsultacja z instruktorem wokalnym Krzysztofem Majdą

Czas trwania zajęć: 60 minut
Miejsce: budynek Akademickiego Centrum Kultury UG, ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk
Oferta dla osób powyżej 10 roku życia.

Chciałbyś/chciałabyś zacząć przygodę ze śpiewem, ale nie wiesz jak? Lub może śpiewasz od jakiegoś czasu, ale chcesz się rozwinąć i uzyskać poradę profesjonalisty? Oferujemy godzinne zajęcia z doświadczonym nauczycielem śpiewu, który może zarówno pomóc Ci w Twoich początkach jak i poprowadzić Cię na dalszym etapie śpiewaczej pasji. Możecie popracować nad emisją głosu, konkretnym repertuarem, dykcją lub inną kwestią, którą chcesz poruszyć z profesjonalnym wokalistą 🙂

Prowadzący KRZYSZTOF MAJDA – trójmiejski wokalista, songwriter, producent muzyczny, aranżer oraz instruktor wokalny. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku kierunku wokalistyka jazzowa. Koncertował między innymi na festiwalu Jazz Jantar, Festiwalu Przyjemności Muzycznych oraz w największych salach koncertowych w Trójmieście.

Konsultacje wokalne z prowadzącym Zespół WokalnyUG – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Aukcja WOŚP 2022

4. Płyta Missia Gratiatoria Leszka Możdżera z autografami muzyków
Album został skomponowany z okazji jubileuszu 35-lecia Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, a jego prapremierowe wykonanie miało miejsce w trakcie koncertu galowego 16 września 1996 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina w Gdańsku.

Płyta opatrzona jest podpisem artystów: Leszka Możdżera i Zohara Fresco.

Płyta Missia Gratiatoria Leszka Możdżera z autogr. – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Aukcja WOŚP 2022

5. Personalizowane STO LAT zaśpiewane specjalnie dla Ciebie przez Akademicki Chór UG
Specjalnie dla Ciebie lub kogoś Ci bliskiego Akademicki Chór UG zaśpiewa „Sto lat” i wyśle w dniu urodzin na wskazany adres mailowy spersonalizowane video. Akademicki Chór UG to jeden z najbardziej cenionych chórów akademickich w Polsce. Istnieje od 1971 roku niezmiennie prezentując bardzo wysoki poziom wykonawczy. Jest laureatem wielu nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach i konkursach, podróżuje, aktywnie koncertuje i nie boi się ciekawych wyzwań.

https://allegro.pl/oferta/personalizowane-sto-lat-zaspiewane-przez-chor-ug-11713454728

Aukcja WOŚP 2022

6. Książka „Mądrość chińskich aforyzmów. O państwie, prawie, polityce i władzy” K. Zeidlera z autografem autora.
Wydawniczy bestseller roku, książka „Mądrość chińskich aforyzmów. O państwie, prawie, polityce i władzy autorstwa” prof. Kamila Zeidlera, poświęcona jest aforystyce – jednemu z najbardziej znanych osiągnięć chińskiej kultury. Aforyzmy, wykorzystywane w różnych dziełach jako komentarz, funkcjonują na zasadzie dobrze dobranego cytatu, choć zazwyczaj nie poddaje się ich głębszej analizie. Profesor Zeidler, odwołując się nauk takich mędrców, jak Konfucjusz czy Lao Tsy, którzy swoje rozważania poświęcali zarówno prawu, państwu, polityce, władzy i wojnie, jak i nauczaniu, doskonałości, bogactwu czy własności, pokazuje, jak wiele niosą w sobie te krótkie frazy oraz przygląda się temu, jak na przestrzeni lat zmieniało się ich rozumienie.

https://allegro.pl/oferta/o-panstwie-prawie-polityce-i-wladzy-k-zeidlera-11713476729

Aukcja WOŚP 2022

7. Katalog Wajda. Człowiek z Gdańska, z wystawy mającej miejsce na Uniwersytecie Gdańskim
Wajda. Człowiek z Gdańska to obszerny katalog prac malarskich Andrzeja Wajdy, które odkrywają przed zainteresowanymi nową, mniej znaną twarz wybitnego reżysera. Współredagowany przez Joannę Kamieńprof. Kamila Zeidlera dr Annę Król (kuratorów wystawy), katalog wydany został z okazji wystawy rysunków, akwarel oraz plakatów do filmów Wajdy, towarzyszącej inauguracji Centrum Filmowego im. Andrzeja Wajdy na Uniwersytecie Gdańskim. Publikacja stanowi pozycję obowiązkową dla wszystkich entuzjastów twórczości Wajdy, odkrywając historię byłego studenta krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych a późniejszego czołowego reżysera Polskiej Szkoły Filmowej, dla którego notes i szkicownik pozostały nieodzownymi elementami towarzyszącymi w procesie tworzenia filmu.

https://allegro.pl/oferta/katalog-wajda-czlowiek-z-gdanska-z-wystawy-ug-11713496439

Aukcja WOŚP 2022

8. Zwiedzanie Zakładu Poligrafii przy Uniwersytecie Gdańskim
Chcielibyście dowiedzieć się, skąd biorą się książki?

Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego w ramach 22. Edycji WOŚP zaprasza na spacer po Zakładzie Poligrafii przy Uniwersytecie Gdańskim, którego przewodnikiem będzie Kierownik Zakładu, Maksymilian Biniakiewicz. Podczas spaceru dowiesz się, jak wygląda proces powstawania książki, poznasz tajniki pracy poligraficznych maszyn, a także pracowników, którzy z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem.

Zakład Poligrafii to interdyscyplinarna jednostka powstała w 1973 roku, realizująca zamówienia m.in. na druk książek, gazet, plakatów, ulotek czy kalendarzy, zarówno dla jednostek skupionych w ramach Uniwersytetu Gdańskiego, jak i innych pomorskich uczelni, podmiotów pozauczelnianych czy firm prywatnych.

https://allegro.pl/oferta/zwiedzanie-zakladu-poligrafii-przy-ug-11713510012

Aukcja WOŚP 2022

9. Projekt ex librisu wykonany przez artystę grafika Andrzeja Taranka na indywidualne zamówienie licytującego
Chciałbyś mieć swój własny, indywidualny ex libris, spersonalizowany według Twoich potrzeb? Wydawnictwo UG oferuje taką możliwość. Andrzej Taranek stworzył ex libris m.in. dla prof. Jerzego Zajadły, prof. Ewy Oziewicz, prof. Andrzeja Szmyta i prof. Jakuba Steliny. Chcesz dołączyć do tego grona?

https://allegro.pl/oferta/projekt-ex-librisu-wykonany-przez-andrzejataranka-11713525560

Aukcja WOŚP 2022

10. Kawa z psychologiem

Dr Agata Rudnik z Akademickiego Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na kawę i ciacho do kawiarni Przelewki w Oliwie 🙂

Zapraszamy na pyszną kawę (lub herbatę!) do kawiarni Przelewki w Oliwie, gdzie przy dobrym ciastku możesz porozmawiać z wykwalifikowanym psychologiem o tym, co Ci zagra w duszy: może o problemie, który masz ostatnio w głowie, stracie, której doświadczyłeś/-łaś, stresie, który odczuwasz, a może coś Cię smuci lub wyjątkowo irytuje… Albo być może zastanawiałeś/-łaś się, kim jest psycholog, co robi i chciałbyś/-abyś dowiedzieć się czegoś więcej o tej pracy? A może po prostu masz ochotę na kawę i ciacho w inspirujących wnętrzach i fajnym towarzystwie? 🙂 Termin pozostaje do ustalenia tak, aby pasował wszystkim stronom. Możesz też zabrać ze sobą bliską osobę. Do zobaczenia!

Let’s take a coffee break!

https://allegro.pl/oferta/kawa-z-psychologiem-uniwersytetu-gdanskiego-11713537177

Aukcja WOŚP 2022

11. Karnet na pokazy Centrum Filmowego UG w sezonie wiosna 2022
W ciągu najbliższych miesięcy obejrzymy nowe cykle filmowe – superbohaterski, kino noir i komedie slapstickowe. Nie zabraknie również spotkań z twórcami, wydarzeń specjalnych, pokazów najnowszych produkcji studenckich i warsztatów.

Karnet uprawnia do wejścia na 11 pokazów – w tym wydarzenia specjalne i warsztaty otwarte (nie dotyczy warsztatów zamkniętych dla studentów UG oraz pokazów z cyklu „kino dzieci”).

Karnety można wykorzystać do czerwca 2022r. w trakcie dowolnie wybranych pokazów. Posiadacze karnetów przed każdym seansem otrzymają pieczątkę potwierdzającą wejście.

https://allegro.pl/oferta/karnet-na-pokazy-centrum-filmowego-ug-wiosna-2022-11713572780

Aukcja WOŚP 2022

12. Karmienie fok – wizyta w Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu
Niecodzienna możliwość przyjrzenia się z bliska pracy z fokami szarymi, którymi opiekuje się Fokarium. Wizyta zawiera udział w karmieniu i treningu medycznym stada hodowlanego fok szarych u boku jednego z trenerów. Osoba, która wylicytowała wizytę w Stacji Morskiej, będzie miała niepowtarzalną okazję, by miejsce na co dzień oblegane przez turystów zwiedzić bez obecności tłumów.

Termin wizyty zostanie dopasowany do terminarza Fokarium oraz zwycięzcy licytacji.

https://allegro.pl/oferta/karmienie-fok-w-stacji-morskiej-instytutu-ug-whelu-11713598114

Aukcja WOŚP 2022

13. Pakiet książek na 2022 rok
Zastanawiasz się, od czego zacząć lekturę w Nowym Roku? Oferujemy zestaw książek, który skutecznie wypełni luki w czytelniczych propozycjach na 2022 rok. W zestawie znajdują się:

„Księga Janion” red. Z. Majchrowski i S. Rosiek
„Sąd Ostateczny Hansa Memlinga” red. J Kamień, B. Możejko, J. Zajadło, K. Zeidler
„Burzliwe dzieje wielkiej karaweli Peter von Danzig” B. Możejko
„Sędziowie i niewolnicy” J. Zajadło
„Wolne miasto Gdańsk (1920-1939)” M. Andrzejewski
„Pamiętniki Józefa Wybickiego”
„Maksymy” F. de La Rochefoucauld 
„Sopocki Uniwersytet. Wydziały Ekonomiczne UG we wspomnieniach absolwentów”, red.M.Goniszewski, M.Nieczuja-Goniszewska

https://allegro.pl/oferta/pakiet-ksiazek-na-2022-rok-ug-11713614044

Aukcja WOŚP 2022

14. Zestaw Jubileuszowy – grafika, filiżanka oraz płyty CD
Zestaw jubileuszowych pamiątek z logo 50-lecia UG, z personalizowaną grafiką Kampusu UG wykonaną specjalnie z okazji tego wydarzenia. Grafika wykonana jest metodą letterpress art, która łączy w sobie minimalizm formy oraz wyselekcjonowany, ekologiczny papier, w 100% z bawełny. Zarówno obraz jak i filiżanka przedstawiają grafikę autorskiego pomysłu Karoliny Johnson, projektantki z Wydawnictwa UG, absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej oraz Wydziału Grafiki Głównej Akademii Sztuk w Hongzhou w Chinach. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie płyty skrzypka Konstantego Andrzeja Kulki wydane z okazji jubileuszu uczelni.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-jubileuszowy-ug-grafika-filizanka-oraz-cd-11713625850

Aukcja WOŚP 2022

15. Zestaw piechura UG
Lubisz długie wycieczki po lasach? A być może wolisz zwiedzać miejskie zakamarki? W obu przypadkach świetnie sprawdzi się do tego celu Zestaw Piechura, w którym znajdziesz wygodny plecak-worek, kijki do nordic-walkingu oraz bidon na wodę. Wszystko opatrzone logiem Uniwersytetu Gdańskiego.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-piechura-uniwersytet-gdanski-11713646515

Aukcja WOŚP 2022

16. Piłka do siatkówki UG
Przygotuj się na letnie, plażowe rozgrywki! Piłka do siatkówki z logo UG poleca się zarówno na profesjonalne rozgrywki jak i zabawę z przyjaciółmi.

https://allegro.pl/oferta/pilka-do-siatkowki-uniwersytet-gdanski-11713656905

Aukcja WOŚP 2022

17-19. Obrazy
Studentka Dominika Gruna, w przerwach między pilną nauką, oddaje się pasji malowania swoich obrazów. Dziś możesz mieć jeden z nich w swoim domu. Obrazy licytowane są w osobnych aukcjach.

https://allegro.pl/oferta/obraz-abstrakcyjny-akryl-na-plotnie-40x50cm-11721587812

https://allegro.pl/oferta/obraz-morze-akryl-na-plotnie-60cmx40cm-11721528091

https://allegro.pl/oferta/obraz-wyk-tech-line-art-akryl-na-plotnie-40x50cm-11721569088

Aukcja WOŚP 2022

20. Brelok handmade wykonany na zamówienie
Brelok handmade wykonany na zamówienie. Studentka Patrycja Górecka stworzy dla Ciebie brelok, który sprawi, że szukanie kluczy w torebce będzie dwa razy szybsze!

https://allegro.pl/oferta/brelok-handmade-wykonany-na-zamowienie-11713677183

Aukcja WOŚP 2022

21. Szydełkowane misie
Studentka Agata Pszczelok w domowym zaciszu tworzy rodziny Państwa Misiów, które mogą znaleźć swój nowy dom u Ciebie. Czy przygarniesz Misia?

https://allegro.pl/oferta/szydelkowane-misie-autorstwa-agaty-pszczelok-11713685876

Aukcja WOŚP 2022

22. Proporczyk plus koszulka zespołu AZS UG Futsal Ladies występującego w Ekstralidze Futsalu kobiet sezon 2021/2022
https://allegro.pl/oferta/proporczyk-i-koszulka-zespolu-azs-ug-futsal-ladies-11713694584

Aukcja WOŚP 2022

23. Złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski zdobyty przez sekcję lekkiej atletyki w sezonie 2020/2021
https://allegro.pl/oferta/zloty-medal-akadem-mistrzostw-polski-atletyka-11713816552

Aukcja WOŚP 2022

24. Złoty medal za Mistrzostwo I ligi w koszykówce kobiet zdobyty przez koszykarki AZS Uniwersytet Gdański w sezonie 2018/2019
https://allegro.pl/oferta/zloty-medal-i-ligi-w-koszykowce-kobiet-azs-ug-11713773372

Aukcja WOŚP 2022

25. Trening z sekcją AZS UG – koszykówka kobiet I liga
Chciałbyś wiedzieć jak wygląda trening naszych mistrzowskich sekcji AZS UG? Teraz masz okazję! Zapraszamy do licytacji treningu z jedną z naszych czterech lig i zobacz jak trenują, żeby osiągać najlepsze wyniki. 

Termin pozostaje do uzgodnienia ze zwycięzcą oraz daną sekcją sportową, karnet na trening ważny jest do końca 2022 roku. W przypadku licytacji osobistej polecamy nie więcej niż 3 osoby na jeden trening, a dla grup zorganizowanych (np. klasa szkolna lub zespół z pracy), nasi sportowcy zorganizują Wam dedykowany trening pod czujnym okiem trenera 

https://allegro.pl/oferta/trening-z-sekcja-azs-ug-koszykowka-kobiet-i-liga-11713880210

Aukcja WOŚP 2022

26. Trening z sekcją AZS UG – futsal kobiet ekstraliga
Chciałbyś wiedzieć jak wygląda trening naszych mistrzowskich sekcji AZS UG? Teraz masz okazję! Zapraszamy do licytacji treningu z jedną z naszych czterech lig i zobacz jak trenują, żeby osiągać najlepsze wyniki.

Termin pozostaje do uzgodnienia ze zwycięzcą oraz daną sekcją sportową, karnet na trening ważny jest do końca 2022 roku. W przypadku licytacji osobistej polecamy nie więcej niż 3 osoby na jeden trening, a dla grup zorganizowanych (np. klasa szkolna lub zespół z pracy), nasi sportowcy zorganizują Wam dedykowany trening pod czujnym okiem trenera

https://allegro.pl/oferta/trening-z-sekcja-azs-ug-futsal-kobiet-ekstraliga-11713913393

Aukcja WOŚP 2022

27. Trening z sekcją AZS UG – siatkówka kobiet II liga
Chciałbyś wiedzieć jak wygląda trening naszych mistrzowskich sekcji AZS UG? Teraz masz okazję! Zapraszamy do licytacji treningu z jedną z naszych czterech lig i zobacz jak trenują, żeby osiągać najlepsze wyniki.

Termin pozostaje do uzgodnienia ze zwycięzcą oraz daną sekcją sportową, karnet na trening ważny jest do końca 2022 roku. W przypadku licytacji osobistej polecamy nie więcej niż 3 osoby na jeden trening, a dla grup zorganizowanych (np. klasa szkolna lub zespół z pracy), nasi sportowcy zorganizują Wam dedykowany trening pod czujnym okiem trenera.

https://allegro.pl/oferta/trening-z-sekcja-azs-ug-siatkowka-kobiet-ii-liga-11713923610

Aukcja WOŚP 2022

28. Trening z sekcją AZS UG – futsal męski ekstraklasa
Chciałbyś wiedzieć jak wygląda trening naszych mistrzowskich sekcji AZS UG? Teraz masz okazję! Zapraszamy do licytacji treningu z jedną z naszych czterech lig i zobacz jak trenują, żeby osiągać najlepsze wyniki.

Termin pozostaje do uzgodnienia ze zwycięzcą oraz daną sekcją sportową, karnet na trening ważny jest do końca 2022 roku. W przypadku licytacji osobistej polecamy nie więcej niż 3 osoby na jeden trening, a dla grup zorganizowanych (np. klasa szkolna lub zespół z pracy), nasi sportowcy zorganizują Wam dedykowany trening pod czujnym okiem trenera

https://allegro.pl/oferta/trening-z-sekcja-azs-ug-futsal-meski-ekstraklasa-11713936222

Aukcja WOŚP 2022

29. Medale pamiątkowe z okazji spotkania trzech Prezydentów w Gdańsku
Oferujemy pamiątkowe medale wybite z okazji spotkania w Gdańsku trzech Prezydentów doktorów honoris causa Uniwersytetu Gdańskiego: Prezydenta Republiki Francuskiej Francois Mitterranda, Prezydenta Republiki Federalnej Niemiec Richarda von Weizsackera oraz Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Wałęsy.

https://allegro.pl/oferta/medale-pamiatkowe-trzech-prezydentow-w-gdansku-11713729542

Aukcja WOŚP 2022

30. Album „L’uomo che scolpisce” Piotra Stepnowskiego z podpisem autora
Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotr Stepnowski oferuje swój album, zawierający zdjęcia prac rzeźbiarskich oraz ujęcia ze swojej pracowni. Album opatrzony jest opisami rzeźb i autografem autora.

https://allegro.pl/oferta/l-uomo-che-scolpisce-piotra-stepnowskiego-podpis-11713741806

Wydarzenie zostało zakończone.