Strona główna Events - ACK Alternator Flamenco Taniec Warsztaty flamenco dla studentów

Los Mariscos
Los Mariscos

mar 14 2022

Warsztaty flamenco dla studentów

Studencie! Jeśli kochasz hiszpańskie klimaty, czujesz rytm i drzemie w tobie energia, którą chcesz spożytkować w tańcu, dołącz do naszej grupy!

Przyjdź 14 marca o godz. 16:30 do Akademickiego Centrum Kultury „Alternator” i dowiedz się więcej! Tego dnia odbędą się otwarte warsztaty dla wszystkich chętnych

Zespół Tańca Uniwersytetu Gdańskiego LOS MARISCOS działa przy Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego od 2014 r. Prowadzony przez trójmiejska tancerkę flamenco Luizę Romanowską. Grupa ta ma na celu wzbogacać swoim bogatym programem artystycznym wszelkie pokazy, koncerty i uroczystości, promując kulturę hiszpańską oraz flamenco. Stanowi wizytówkę artystyczną Uniwersytetu Gdańskiego. W programie grupy znajdują się tradycyjne formy tańca flamenco.

Zapraszamy z przytupem!

Wszelkie pytania kierować można:
mailowo: luiza.romanowska@gmail.com
tel. 509 093 811