Promocja dla studentów! Bilety do teatru na studencką kieszeń

Teatr Wybrzeże zaprasza do rozpoczęcia Nowego Roku z mocnym postanowieniem odwiedzenia Teatru!
Żeby to ułatwić przygotowana została promocja na każdą studencką kieszeń na styczniowe pokazy znakomitego i wielokrotnie nagradzanego spektaklu BRONIEWSKI – bilety w cenie 11zł!
Wystarczy podać hasło STUDENT W TEATRZE.

Promocja dostępna w kasach biletowych oraz w sprzedaży online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

Jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 bilety promocyjne.

O spektaklu:

BRONIEWSKI
reż. Adam Orzechowski
15 stycznia, wtorek, godz. 19:00, Duża Scena, Gdańsk
16 stycznia, środa, godz. 19:00, Duża Scena, Gdańsk
Sztuka młodego polskiego autora, uznanego i nagradzanego, nieźle już na Wybrzeżu zadomowionego. Epizody z fascynującej biografii wybitnego poety, nierozerwalnie związane ze sporym fragmentem dwudziestowiecznej historii Polski. Nieoczywista analiza często niekonwencjonalnych zachowań tego, jak sam o sobie mówił „Polaka, katolika, alkoholika” pozwala autorowi raz jeszcze przyjrzeć się przełomowym wydarzeniom kształtującym naszą międzywojenną i powojenną rzeczywistość. Próba zrozumienia wewnętrznych pęknięć Broniewskiego, jego wyborów i postawy po drugiej wojnie światowej, jego konszachty w władcami PRL oraz sławienie Stalina, którego był przecież przez półtora roku więźniem na tle jego młodzieńczych zasług w walce o niepodległość Polski u boku Piłsudskiego, żołnierskiej odwagi, jaką wtedy okazał, staje się zarazem zbiorowym portretem całego polskiego pokolenia naszych zawiedzionych, uwiedzionych i oszukanych rodaków.

Nagroda dla najlepszego spektaklu na 21. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi.

Nagroda dla najlepszego aktora dla Roberta Ninkiewicza za rolę tytułową na 21. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi.

Nagroda aktorska dla Roberta Ninkiewicza za rolę tytułową na 13. edycji Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy.

Jedno z najważniejszych wydarzeń 2014 roku według Dziennika Bałtyckiego, Gazety Świętojańskiej i portalu Trójmiasto.pl

Nagroda Teatralna Miasta Gdańska dla Adama Orzechowskiego za reżyserię i dla Roberta Ninkiewicza za rolę tytułową.

Nagroda Teatralna Marszałka Województwa Pomorskiego dla Adama Orzechowskiego za reżyserię oraz dla Roberta Ninkiewcza i Michała Jarosa za rolę tytułową.

Nagroda Honorowa Marszałka Województwa Pomorskiego dla Teatru Wybrzeże za Spektakl Roku.

Nagroda POMORSKI SZTORM dla Adama Orzechowskiego za reżyserię.
Więcej informacji na: https://www.teatrwybrzeze.pl/spektakle/broniewski

Please rate this