W Gorącej Wodzie Kompania Szoł

5 kwietnia 2011, godz.. 19.00

AULA. 1.43

Wydział Filologiczny

Uniwersytetu Gdańskiego

UL. Wita Stwosza 55

wejściówka studencka 10 zł

wejściówka normalna 20 zł

 

Kompanowe Szoły to absolutnie improwizowane – zmyślone na poczekaniu we współpracy z szanowną widownią – spektakle. Są one obdarzone jakąś nadrzędną konwencją/regułą/topikiem, ale tak naprawdę wszystko może się w nich wydarzyć. Pomysły widzów kształtują rzeczywistość, którą Kompani doprawiają, oprawiają i wyprawiają w sferę Głupkowatości. Czasem warstwa werbalno-koncepcyjna trąca o kloakę oraz wulgar, więc jeśliś, drogi Widzu, wrażliw, to pław się w dylemacie “iść czy nie iść”.      Kompani na najbliższe pół roku na uniwersyteckiej scenie zapowiadają improwizowanie znanych już formuł (Mecz, Miasteczko Porąbane), powrót do trochę zakurzonych (Prywatny Detektyw), a także gorąco oczekiwane przez trójmiejszczan formuły nowe (Szekspiracje i Inne).
Oczywiście będzie można się też spodziewać dowolnego mięszania oraz gmatwania powyższych formuł przez Kompanów – ku szaleństwu, chaosowi, uciesze i mentalnym orgazmom.

Cytując polski klasik poprok “wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń…”, zachęcamy do przyjścia i zasypania nas Waszymi szalonymi sugestiami – zobaczymy, jak se poradzimy!

 

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    W Gorącej Wodzie Kompania Szoł

    29 MARCA  2011, godz.. 19.00 AULA. 1.43 Wydział Filologiczny Uniwersytetu  Gdańskiego UL. Wita Stwosza 55 WSTĘP wejściówka studencka 10 zł...

    Zamknij