Strona główna Events - ACK Alternator Impro Rekrutacja Dzień otwarty Teatru Improwizacji
młode impro grafikamłode impro grafika

Młode Impro

paź 15 2024

Etykiety

Teatr

Dzień otwarty Teatru Improwizacji

Impro to forma teatru bez scenariusza, za to z dużą dozą komedii i interakcji z widownią.
Niezależnie co studiujesz, znajdziesz w impro coś dla siebie.
Będziemy w naturalny i spontaniczny sposób pobudzać swoją kreatywność i otwierać się na ludzi. Będziemy tworzyć na poczekaniu wymyślane sceny, budując z niczego światy i postaci. Będziemy się bawić i szkolić aktorsko, nabywać swobody i pewności siebie, na scenie i w życiu.
Teatr Improwizacji UG „Młode Impro” działa w Akademickim Centrum Kultury ACK Alternator od 2008 roku. Swoich sił spróbowały w setki studentów najróżniejszych kierunków – bo nie liczy się, co w życiu robisz, tylko czy chcesz w sobie odnaleźć iskrę szaleństwa. A zapewniam, że każdy ją ma.
Prowadząca: Małgorzata „Róża” Różalska. Improwizatorka, reżyserka (po Gdyńskiej Szkole Filmowej), fotografka (po ASP) i mgr kulturoznawstwa. Sztukę improwizacji zgłębia od liceum, od 16 lat prowadzi impro zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim. Nauki pobierała od kilkudziesięciu nauczycielek i nauczycieli z całego świata. Uczyła, występowała i reżyserowała już w 20 krajach, od USA po Australię. Prowadzi podcast Kreatura, o impro i szeroko pojętej komedii.
Kiedy: Wtorki, 17.30 – 19.00, przez cały rok akademicki.
Gdzie: Akademickie Centrum Kultury, Uniwersytet Gdański, Wita Stwosza 58, sala 41. (po drugiej stronie torów tramwajowych od kampusu w Oliwie).
Warsztaty skierowane są do studentów Uniwersytetu Gdańskiego.
Wstęp bezpłatny.