Zespół Pieśni i Tańca UG Jantar

Wydarzenie FB

cze 12 2022

Folkowy początek wakacji

Czas przywitać nadchodzące wakacje! A wiemy dobrze, że nie ma na to lepszego sposobu niż taniec! Zapraszamy na koncert ,,Folkowy początek wakacji”, na którym to całym zespołem powitamy nadchodzące wielkimi krokami lato oraz pożegnamy się z mijającym sezonem. Na scenie zaprezentują się wszystkie grupy, które przed cały rok dzielnie ćwiczyły pod okiem swoich instruktorów. Wystąpią grupy dziecięce:

GRUPA ZIELONA – pod opieką Agnieszki Olszewskiej
GRUPA CZERWONA – pod opieką Dominiki Sadowskiej
GRUPA ZŁOTA – również pod opieką Dominiki Sadowskiej
GRUPA NIEBIESKA ORAZ MŁODZIEŻOWA – pod wspólną opieką Natalii Bartosz oraz Anny Fel-Tukalskiej

A także:

STUDENCKA GRUPA POCZĄTKUJĄCA – pod opieką Jacka Piątka
Oraz STUDENCKA GRUPA KONCERTOWA – pod opieką pani Mileny Jurczyk.

Na scenie zaprezentują się również pary turniejowe, trenujące przez cały miniony sezon i rywalizujące w Turniejach Tańców Polskich.

Nie zabraknie też naszej wspanialej Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca UG ,,Jantar”, pod kierownictwem Jakuba Musika!

Widzimy się już niedługo!

WSTĘP WOLNY

Data, miejsce, czas: 12 czerwca 2022r. Sala teatralna budynku Neofilologii UG, godzina 12:00
Organizatorzy: Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego ,,Jantar”, ACK UG
Wykonawcy: Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego ,,Jantar” – wszystkie grupy