Strona główna Events - ACK Alternator Menażki-program Gabriela Ignasiak – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – „Opowieści z kraju liścia klonowego”

Menażki
menazki@ug.edu.pl

Wydział Filologiczny UG
Aula 1.43, Gdańsk Wita Stwosza 55

mar 29 2020

Dzień 3

Gabrysia i Janusz za pomocą Workaway spełnili swoje marzenie o podróży do kraju liścia klonowego. Mieszkali w sercu Gór Skalistych oraz Vancouver Island i mieli okazję zobaczyć, jak wygląda życie prawdziwej kanadyjskiej rodziny i poczuć się, jakby byli jej częścią. Udało im się nie tylko poznać kulturę tego kraju, lecz także zobaczyć wiele pięknych miejsc, począwszy od turkusowych jezior, poprzez lodowce i piękne, wysokie szczyty Gór Skalistych, skończywszy na wizycie w dużych miastach – Vancouver oraz Victorii – stolicy Kolumbii Brytyjskiej. Swoją prezentacją chcieliby pokazać, że warto szukać niekonwencjonalnych rozwiązań, aby spełnić swoje podróżnicze marzenia, ponieważ „If you can dream it, you can do it!”.