Zespół Pieśni i Tańca UG Jantar

kwi 14 2023

Taniec

Jantar i Goście

Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich miłośników i sympatyków ludowego tańca, śpiewu i muzyki na nasz coroczny koncert „Jantar i Goście”. W tym roku zaproszenie przyjęli wspaniali i dobrze znani artyści Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego!

W trakcie koncertu wspólnie zabierzemy widzów w kolorową podróż pełną ludowej tradycji, muzyki oraz śpiewu, uśmiechu, żywiołowego tańca i pasji do polskiego folkloru. Zaprezentujemy tańce i pieśni kaszubskie, spiskie i rzeszowskie. Zaproszeni Goście wystąpią w odsłonie znanych utworów ludowych, zaś we wspólnej części programu zaprezentujemy hity „Radiowej Trójki”.

Wszystko to przy muzyce wspaniałej kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”. Oczywiście na żywo!
Czy można wyobrazić sobie lepszy początek weekendu, niż taki koncert? Naszym zdaniem nie.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp na podstawie zaproszeń oraz bezpłatnych wejściówek dostępnych wkrótce!