Strona główna Events - ACK Alternator Menażki Wydarzenie odwołane – Menażki 2020 – studenckie spotkania podróżnicze

ACK UG ALTERNATOR
ack@ug.edu.pl

Wydział Filologiczny UG
Aula 1.43, Gdańsk Wita Stwosza 55

mar 27 - 29 2020

Cały dzień

Odwołane

Wydarzenie odwołane – Menażki 2020 – studenckie spotkania podróżnicze

WAŻNY KOMUNIKAT!
Z przykrością informujemy w związku z zarządzeniem nr 20/R/20 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 wszelkie wydarzenia zostają zawieszone do odwołania. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia🙂 Na bieżąco będziemy informować o sytuacji i planowanym nowym terminie wydarzenia.

[content_block id=18877]

Trzy osoby, które zdobędą największą ilość punktów od publiczności mają szansę na specjalne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo statuetkę – tytułową MENAŻKĘ 2020!

Byłeś uczestnikiem wakacyjnej podróży? Przemierzałaś bezdroża, pustynie lub górskie szlaki? Podróżowałeś rowerem, pieszo, stopem lub na jachcie? A może udaliście się razem na spontaniczny wyjazd?

Tagi: