Strona główna Events - ACK Alternator Flamenco Rekrutacja Nabór do Zespołu Flamenco Los Mariscos – studenci

Los Mariscos
Los Mariscos

link do wydarzenia

paź 04 2021

Nabór do Zespołu Flamenco Los Mariscos – studenci

Drodzy studenci z Trójmiasta!

Ogłaszamy NABÓR do naszego Zespołu Tańca Flamenco Uniwersytetu Gdańskiego LOS MARISCOS!

Jeśli lubisz rytm, fascynuje Cię Hiszpania i jej melodie, jesteś wrażliwa/y na taniec i muzykę, czujesz czasem potrzebę wyrzucenia emocji na zewnątrz, to FLAMENCO będzie dla ciebie idealne:)

Przyjdź 4 października do Akademickiego Centrum Kultury Alternator przy UG, spotkanie jest niezobowiązujące. Spróbuj i zdecyduj sam, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu. Działamy już od 6 lat. Grupa występuje na rozmaitych uroczystościach uniwersyteckich i innych. Wykonujemy choreografie tradycyjnych form tańca flamenco, poznajemy przy okazji kulturę Hiszpanii.

Spotykać się będziemy w PONIEDZIAŁKI:
Grupa początkująca: 17:00-18:15
Grupa zaawansowana: 18:15-19:30

Wstęp wolny!

Dołącz do nas, poznaj fajnych ludzi i spędź ciekawie i kreatywnie czas!

Obowiązują wcześniejsze zapisy:
luiza.romanowska@gmail.com
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

Strój na zajęcia:
Długa szeroka spódnica, wygodna koszulka, buty z krytymi palcami na niewysokim stabilnym obcasie. Jeśli nie masz takich butów, może być na początek obuwie sportowe.

Opiekun grupy: Luiza Romanowska (www.andalu.pl)