Jantar

QR Code

Paź 11 2018 - Mar 12 2019

Nabór Do Zespołu Pieśni I Tańca UG JANTAR

Jak co roku, w październiku nasi przedstawiciele opanują wszystkie wydziały Uniwersytetu Gdańskiego, by namówić studentów do przyłączenia się do zespołu.

Członkostwo w „Jantarze” to dużo więcej niż zajęcia taneczne – to wspólne wyjazdy i imprezy, wspaniali ludzie, pasja, a także dodatkowe bonusy ułatwiające studenckie życie – zaliczenie z zajęć wychowania fizycznego, możliwość ubiegania się o nagrody Rektora i wiele innych. Zapraszamy studentów do grup tanecznych i do kapeli.

. Prosimy o zabranie wygodnego sportowego obuwia. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pamiętaj, że nie musisz mieć doświadczenia w tańcu, wystarczą poczucie rytmu, chęci i zapał! Jak raz spróbujesz, to zapewniamy cudowną przygodę na całe życie!

www.jantar.ug.edu.pl