Strona główna Events - ACK Alternator Chór UG Muzyka Rekrutacja Do usłyszenia! Otwarty nabór do AChUG

Akademicki Chór UG
chor@ug.edu.pl
AKADEMICKI CHÓR UG

link do wydarzenia FB

paź 15 2021

Do usłyszenia! Otwarty nabór do AChUG

Kochasz śpiewać tak jak my? Daj się usłyszeć i przyjdź na przesłuchanie do Akademickiego Chóru UG!

KIEDY: 11 (poniedziałek), 13 (środa), 15 (piątek) października 2021
W GODZINACH: 18:30 – 21:00
GDZIE: Wydział Chemii UG

Jeśli chcesz poznać swój głos i popracować nad jego emisją, uwielbiasz nowe wyzwania, pragniesz występować na scenie i jesteś gotowy na wiele długoletnich przyjaźni to dobrze trafiłeś 😊 Wszystko to i wiele więcej znajdziesz wchodząc w skład rodziny Akademickiego Chóru UG!

CZEGO WYMAGAMY?
Wypełnienia ankiety, dzięki której będziemy mogli bezpiecznie umówić się z Tobą na przesłuchanie.
Link do ankiety: TUTAJ

Nie wymagamy znajomości nut, ani wykształcenia muzycznego. Nie musisz też być studentem Uniwersytetu Gdańskiego – zapraszamy każdego, kto czuje, że w jego żyłach płynie muzyczna krew!

Wpadnij na przesłuchanie i daj się nam poznać.

DO USŁYSZENIA!