Strona główna Events - ACK Alternator Koncert Studia Wokalnego UG na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

Studio Wokalne UG
www.studio.wokalne

lis 18 2022

Koncert Studia Wokalnego UG na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

Akademickie Centrum Kultury UG bierze udział w projekcie organizowanym przez Ogólnopolskie Forum Kultury Studenckiej ŻAKART w ramach którego wystąpi na wspólnym koncercie w Klubie Studenckim WSPAK z repertuarem Adele Songbook.

Ogólnopolskie Forum Kultury Studenckiej to jedna z największych polskich inicjatyw promujących kulturę studencką. Tej jesieni w ramach projektu ŻAKART – edukacyjnego wymiaru kultury studenckiej, odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń w 13 polskich miastach, które połączy jedno – studencka energia! W ramach wymiany Akademickie Centrum Kultury UG gościło u siebie 04 listopada 2022 r. Teatr Studencki „Kloszart” a już 18 listopada do Studenckiego Klubu WSPAK zawita Studio Wokalne UG.