Strona główna Events - ACK Alternator Chór UG Muzyka Nabór uzupełniający do Akademickiego Chóru UG!

Akademicki Chór UG
chor@ug.edu.pl
AKADEMICKI CHÓR UG

Wydział MAt Fiz Inf UG
Gdańsk, Wita Stwosza 57

gru 04 2024

Etykiety

Nabór uzupełniający do Akademickiego Chóru UG!

Akademicki Chór UG serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na nabór uzupełniający do zespołu!
Jeśli:
– kochasz muzykę,
– chcesz poznać ciekawych ludzi i nawiązać przyjaźnie na całe życie,
– poszukujesz miejsca, w którym możesz rozwijać swoją pasję i zdobywać mnóstwo niezapomnianych doświadczeń,
– lubisz wyzwania i podróże
.. i masz dodatkowo trochę czasu wolnego – to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!
Kiedy? 04 grudnia 2024 r. godz. 18:30-21:00
Gdzie? Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG (ul. Wita Stwosza 57)
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy na przesłuchanie do zespołu: https://forms.gle/ADKpWBZYkx4sVrHh7
Pamiętaj! Nie musisz być związany z UG, żeby do nas dołączyć (choć studenci wszelkich uczelni są bardzo mile widziani), nie musisz mieć wykształcenia muzycznego ani wieloletniego doświadczenia w śpiewaniu. Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to słuch muzyczny, zaangażowanie, chęć pracy nad własnym głosem i aktywne uczestniczenie we wszystkich próbach i projektach.
Próby chóru odbywają się 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 18.30-21.00.
Do usłyszenia!👋🏻