Strona główna Events - ACK Alternator Studio Wokalne CZAS – Koncert Studia Wokalnego UG

Studio Wokalne UG
www.studio.wokalne

Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego, I piętro
Wita Stwosza 53, Gdańsk

maj 08 2024

CZAS – Koncert Studia Wokalnego UG

Zapraszamy na nowy projekt Studia Wokalnego UG, w którym zachęcimy do zatrzymania się i przeżycia z nami wyjątkowych muzycznych chwil. Zinterpretujemy i odmienimy przez wszystkie przypadki słowo CZAS i w przemyślanej narracji muzyczno – tekstowej postaramy się znaleźć odpowiedź na ważne dla nas pytania.

Pomogą nam w tym piosenki takich wykonawców jak Natalia Kukulska, Igor Herbut, Anna Maria Jopek, Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz, Anna Karwan i wielu innych.

Będzie kameralnie, intymnie, bardzo różnorodnie a wszystko w koncepcji inspirowanej koncertami unplugged.

Wykonawcy:

Studio Wokalne UG w składzie:

Zofia Bełdzińska

Marta Bielawska

Anastazja Klimiuk

Karolina Kluczkowska

Joanna Kovaćs

Michalina Pankiewicz

Amelia Ponikowska

Zuzanna Winter

Paulina Zaborniak

Zuzanna Zaborowska