Młode Impro

paź 18 2022

TEATR IMPRO

Dzień Otwarty Teatru Improwizacji

Impro to forma teatru bez scenariusza, za to z dużą dozą komedii i interakcji z widownią.
Niezależnie co studiujesz, znajdziesz w impro coś dla siebie.
Będziemy w naturalny i spontaniczny sposób pobudzać swoją kreatywność i otwierać się na ludzi. Będziemy tworzyć na poczekaniu wymyślane sceny, budując z niczego światy i postaci. Będziemy się bawić i szkolić aktorsko, nabywać swobody i pewności siebie, na scenie i w życiu.
Teatr Improwizacji UG „Młode Impro” działa w Akademickim Centrum Kultury ACK Alternator od 2008 roku. Swoich sił spróbowały w setki studentów najróżniejszych kierunków – bo nie liczy się, co w życiu robisz, tylko czy chcesz w sobie odnaleźć iskrę szaleństwa. A zapewniam, że każdy ją ma.
Prowadząca: Małgorzata „Róża” Różalska. Improwizatorka, reżyserka (po Gdyńskiej Szkole Filmowej), fotografka (po ASP) i mgr kulturoznawstwa. Sztukę improwizacji zgłębia od liceum, od 15 lat prowadzi impro zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim. Nauki pobierała od kilkudziesięciu nauczycielek i nauczycieli z całego świata. Uczyła, występowała i reżyserowała już w 18 krajach, od USA po Australię. Prowadzi podcast Kreatura, o impro i szeroko pojętej komedii.
Kiedy: Wtorki, 17.30 – 19.00, przez cały rok akademicki.
Gdzie: Akademickie Centrum Kultury, Uniwersytet Gdański, Wita Stwosza 58, sala 41. (po drugiej stronie torów tramwajowych od kampusu w Oliwie).
Warsztaty skierowane są do studentów Uniwersytetu Gdańskiego.
Wstęp bezpłatny. Pokaż mniej