Lokalizacja

Wydział Filologiczny UG
Aula 1.43, Gdańsk Wita Stwosza 55
Kategoria

Więcej informacji

Kup bilet
Kod QR

Data

cze 16 2019
Zakończone!

Czas

18:00 - 21:00

Koszt

45,00PLN

FESTIWAL IMPROWIZACJI

Zbiórka charytatywna
Występują: Kacper Ruciński, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Wojciech Tremiszewski, Szymon Jachimek, Kuba Śliwiński, Karolina Ruciński, Janek Malinowski, Kuba Suchecki

Jednodniowy festiwal improwizacji, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańsku. Śmiech, zabawa, oraz psoty- tak w skrócie można powiedzieć co będzie działo się na scenie. Ośmiu wspaniałych improwizatorów połączy swoje siły, aby zagwarantować Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie. Aby tego było mało jest to historyczne wydarzenie, gdyż nie jest to tylko Festiwal, ale również licencjat praktyczny studenta Wiedzy o Teatrze Jakuba Sucheckiego. Dopiero od tego roku studenci mają możliwość, aby w ten sposób zdobyć wyższe wykształcenie. Oprócz Jakuba na scenie zobaczymy: Kacpra Rucińskiego, Michała Leję, Wiolkę Walaszczyk, Wojciecha Tremiszewskiego, Szymona Jachimka, Kubę Śliwińskiego, Karolinę Rucińską i Janka Malinowskiego. Znani i lubiani.
Ale, ale, jeśli tego było by mało całe wydarzenie będzie charytatywne, a pieniądze z biletów będą przeznaczone dla Korneli Jóskowiak podopiecznej Fundacji na ratunek. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.
Kontakt do pomysłodawcy i koordynatora : Kuba Suchecki 736-733-703
Partnerzy: Akademickie Centrum Kultury UG Alternator, Uniwersytet Gdański

Wydarzenie zostało zakończone.