+48 58 523 24 50

Gabriela Ignasiak – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – „Opowieści z kraju liścia klonowego”

Gabrysia i Janusz za pomocą Workaway spełnili swoje marzenie o podróży do kraju liścia klonowego. Mieszkali w sercu Gór Skalistych oraz Vancouver Island i mieli okazję zobaczyć, jak wygląda życie prawdziwej kanadyjskiej rodziny i poczuć się, jakby byli jej częścią. Udało im się nie tylko poznać kulturę tego kraju, lecz także zobaczyć wiele pięknych miejsc, począwszy od turkusowych jezior, poprzez lodowce i piękne, wysokie szczyty Gór Skalistych, skończywszy na wizycie w dużych miastach – Vancouver oraz Victorii – stolicy Kolumbii Brytyjskiej. Swoją prezentacją chcieliby pokazać, że warto szukać niekonwencjonalnych rozwiązań, aby spełnić swoje podróżnicze marzenia, ponieważ “If you can dream it, you can do it!”.

29 mar 2020
Zakończone!