Strona główna Events - ACK Alternator Teatr Gala Standby Studio – Spektakl dyplomowy „Kryształki” Standby Workshops oraz pokaz filmu „Autarkia”

Standby Studio
www

Sala teatralna
Kampus UG Neofilologia, Wita Stwosza 51, Gdańsk

cze 23 2022

Twórcy spektakli m.in. „CZEKAJĄC NA GODOTA”, „HAMLET.MIŁOŚĆ”, „#KORDIAN”, „OTELLO” oraz filmów m.in. „OSTATNIA KOLEJKA”, „PROSPEKT”, „LALA Z ZAPAŁKAMI” zapraszają serdecznie na świętowanie swoich ósmych urodzin

Prowadzący: Paulina Amelia Pietrzak, Jędrzej Rumak

PLAN GALI:
1. WYSTĘP NA ŻYWO STANDBY STUDIO Z PIOSENKĄ „OTELLO”
Wykonanie: Standby Studio w składzie – Jędrzej Rumak, Agnieszka Lewińska, Paweł Grott, Jagoda Jasińska, Magdalena Bródka
Podkład: Mixkit – „G Eazy NBA Type”
Autor tekstu: Jędrzej Rumak
Realizacja nagrań: Dawid Kamiński
Mix, mastering: Krzysztof Majda | MYDA
Konsultacje muzyczne: Paulina Zaborniak
Produkcja: ACK Alternator UG

2. SPEKTAKL DYPLOMOWY STANDBY WORKSHOPS „KRYSZTAŁKI”Zaliczenie rocznego kursu naszej grupy warsztatowej Standby Workshops w formie spektaklu teatralnego.
Opis:
Kultowa „Rodzina Addamsów” to przy nich zwyczajna rodzina. W trzypokoleniowym rodzie Kryształków, jak sami o sobie mówią, dzieje się naprawdę wiele przedziwnych rzeczy – nestorka Gaja to babcia nienawidząca swoich wnuków, jej córka Aurora o czarodziejskich mocach prowadzi lesbijskie życie z Joanną i przybranymi dziećmi, druga córka Wenus jest striptizerką żyjącą ze zalkoholizowanym mężem artystą, a ich syn Tomasz prowadzi podwójne życie z dwoma kobietami. Pewnego dnia stanie się jednak coś, co wystawi tę rodzinę na próbę i na zawsze odmieni ich życie.
Reżyseria – Jan Orszulak
Scenariusz – Zespół
Asystentki reżysera – Magdalena Bródka, Weronika Zielińska
Oświetlenie– Tomasz Kawala, Michał Bocheński
Obsada:
TOMASZ – Jakub Ziebell
PATI – Paulina Skiba
AGNES – Zuzanna Surowy
AURORA – Magdalena Wójciak
JOANNA – Zuzanna Łagosz
MARTA – Zuzanna Mzyk
RUBINA – Weronika Zielińska
SZAFIRA/WENUS – Magdalena Bródka
GAJA – Paulina Zaborniak
MARIUSZ – Jakub Gużewski

3. POKAZ FILMU DYPLOMOWEGO „AUTARKIA” WARSZAWSKIEJ SZKOŁY FILMOWEJ W REŻ. JANA ORSZULAKA
Opis:
Młoda artystka i jej partnerka zostają przymusowo zamknięte w domu przez bliżej nieokreślone zagrożenie, co wystawia łączące je uczucie na ciężką próbę.
Scenariusz i reżyseria – Jan Orszulak
Zdjęcia – Michał Czapliński
Opieka artystyczna – Marek Brodzki
Obsada: Magdalena Walkiewicz, Ada Chełmińska
WARSZAWSKA SZKOŁA FILMOWA 2021

4. WRĘCZENIE DYPLOMÓW UCZESTNIKOM KURSU STANDBY WORKSHOPS

Wydarzenie zalecane dla widzów dorosłych.

Czas trwania: 2 godziny (bez przerwy)