Kiosk Ruchu

Następne wystąpienie

lut 08 2023

KIOSK RUCHU – początkująca

Zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca na zajęcia Teatru Tańca Kiosk Ruchu działającego przy ACK ALTERNATOR UG.
Zajęcia Teatru Tańca łączą w sobie elementy techniki tańca współczesnego z improwizacją. Poprzez naukę konkretnych sekwencji ruchowych uczestnicy wprowadzeni zostaną w świat techniki tańca współczesnego. Nie poprzestaniemy jednak tylko na nauce choreografii. Część zajęć poświęcona będzie improwizacji, która doskonale rozbudza twórczy i ruchowy potencjał.
W tym roku akademickim działać będziemy w dwóch grupach:

• POCZĄTKUJĄCEJ – zajęcia w środy w godzinach 16:00- 17:30
  • ŚREDNIOZAAWANSOWANEJ- zajęcia w środy w godzinach 17:30-19:00
    NABÓR odbędzie się 2 listopada:
  • grupa początkująca w godzinach 16:00- 17:30
  • grupa średniozaawansowana w godzinach 17:30- 19:00.
    Nabór i zajęcia odbywać się będą w Akademickim Centrum Kultury Alternator UG ul. Wita Stwosza 58
    Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres:
    agata.gregorkiewicz@icloud.com z zaznaczeniem poziomu, na który chcecie się zapisać oraz informację o statusie studenta.
    Pierwszeństwo w udziale mają studenci Uniwersytetu Gdańskiego.
    Serdecznie zapraszamy!!!

prowadzenie:
AGATA GREGORKIEWICZ- trójmiejska tancerka, nauczycielka tańca, improwizacji i świadomej pracy z ciałem, praktyk masażu Lomi Lomi Nui, studentka kursu nauczycielskiego Mindfulness MBSR przy IMA w Berlinie

kontakt: agata.gregorkiewicz@icloud.com