Strona główna Events - ACK Alternator Studio Wokalne Koncert Świąteczny Studia Wokalnego UG
Studio Wokalne święta 2023

Studio Wokalne UG
www.studio.wokalne

Wydział MAt Fiz Inf UG
Gdańsk, Wita Stwosza 57

sty 11 2024

Koncert Świąteczny Studia Wokalnego UG

Przedłużcie z nami świąteczne chwile zanurzając się w rozgrzewające serducho zimowe piosenki. Wokalistki Studia Wokalnego UG zaprezentują się solowo i grupowo w ponadczasowych hitach, takich jak „This Christmas”, „Winter wonderland”, czy „Have yourself a merry little Christmas”. Wybrzmią też nastrojowe polskie kolędy, m.in. „Mizerna cicha”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, czy „W żlobie leży” i wiele innych mniej lub bardziej znanych klasyków, które otulą ciepłymi dźwiękami i podtrzymają okołoświąteczny nastrój.

Wystąpi Studio Wokalne UG w składzie:
Zofia Bełdzińska
Marta Bielawska
Anastazja Klimiuk
Karolina Kluczkowska
Joanna Kovaćs
Michalina Pankiewicz
Amelia Ponikowska
Zuzanna Winter
Paulina Zaborniak
Zuzanna Zaborowska
Kierownictwo muzyczn, prowadzenie: Krzysztof Majda
Zapraszamy serdecznie! WSTĘP WOLNY!

11 stycznia 2024 r., godz. 18.00
Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Hol przy głównym wejściu (Wita Stwosza 57, Gdańsk), godz. 18.00