Strona główna Events - ACK Alternator Rekrutacja Nabór do Kulturalnego Kolektywu UG

Lokalizacja

ACK Alternator
Wita Stwosza 58
Kategoria
Kod QR

Data

paź 15 2018
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:00

Nabór do Kulturalnego Kolektywu UG

Kulturalny Kolektyw Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza studentki i studentów, którzy pragną w przyszłości pracować jako animatorzy/ menadżerzy / specjaliści w instytucjach kultury. Kolektyw nie ma określonego profilu działalności, dając szansę na realizację własnych, nawet najbardziej niezwykłych pomysłów. W zamian za twój czas i energię, który przeznaczysz na działania, KK pomoże ci w logistyce, pozyskaniu środków finansowych i zdobyciu niezbędnego doświadczenia.

Jeśli czujesz, że to jest twoje miejsce zapraszamy do Kulturalnego Kolektywu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na otwarte spotkanie, które odbędzie się we poniedziałek 15 października 2018 r. o godz. 18:00 w siedzibie ACK UG Alternator, Gdańsk, ul. Wita Stwosza 58 pok. 28.

Kulturalny Kolektyw organizuje takie projekty jak Studenckie Spotkania Podróżnicze Menażki, ekologiczne ( Less Waste, Porozmawiajmy o Puszczy), rajdy na orientację, warsztaty wideo oraz dziesiątki małych jednorazowych projektów z różnych dziedzin, inspirowanych pomysłami członków KK. W ramach projektu Rowerowy Uniwersytet Gdański koordynowaliśmy instalację stojaków rowerowych, które znajdują się terenie Kampusu. Opiekujemy się również uczelnianą Pracownią Sitodruku.

PRACOWNIA SITODRUKU
Pracownia Sitodruku UG jest miejscem pracy dla plastycznie uzdolnionych studentów, którzy chcieliby realizować swoje artystyczne wizje. Tutaj można produkować własne wzory na koszulkach, torbach bawełnianych i każdej innej drukowalnej powierzchni. Mamy także maszynę do znaczków, tzw. badzików. Pracownia jest dostępna dla studentów i pracowników UG po uprzednim ustaleniu warunków współpracy.

Wydarzenie zostało zakończone.

Tagi: