Strona główna Events - ACK Alternator Film Inter wyróżnione Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy – premiera filmu

ACK UG ALTERNATOR
ack@ug.edu.pl

Wydarzenie FB

gru 13 2021

Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy – premiera filmu

„Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy” –
Data premiery: 13 grudnia (poniedziałek), godz. 18:00
Link:

„Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy” to publikacja, którą w minionym roku Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator” wydało przy współpracy z Wydawnictwem Uniwersytetu Gdańskiego. Ten album-reportaż łączy ze sobą słowo, obraz i rzeźbę, przybliżając sztukę prof. Sęczawy obecną na Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego (budynek Neofilologii UG) oraz w przestrzeni Gdańska.

Po publikacji przyszedł czas na mini-dokument, będący jednocześnie wirtualnym oprowadzaniem po kolekcji znajdującej się na Uniwersytecie Gdańskim i spotkaniem z artystą, który opowiada o swoich inspiracjach i drodze twórczej.

Reżyseria: dr Agnieszka Kiejziewicz
Realizacja, montaż: Krystian Pyszniak
Zdjęcia: Piotr Wajda

Występują: prof. Wojciech Sęczawa, Piotr Wajda, dr Agnieszka Kiejziewicz

Produkcja: Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator”

Zapraszamy na premierę filmu!