Strona główna Events - ACK Alternator Rekrutacja Studio Wokalne Studio Wokalne UG ogłasza nabór uzupełniający!
Studio Wokalne biblioteka ug

Kooperacja

Studio Wokalne UG
www.studio.wokalne

ACK ALTERNATOR
Wita Stwosza 58 sala 41

paź 21 2024

Studio Wokalne UG ogłasza nabór uzupełniający!

Poszukujemy chętnych osób, które będą chciały rozwijać swoje umiejętności wokalne i kształtować osobowość sceniczną poprzez udział w zajęciach indywidualnych, grupowych oraz udział w licznych koncertach ✨
👉🏻 Czego potrzebujemy od Ciebie?
– video z nagraną przez Ciebie piosenką, przesłane do 21 października na adres: studiowokalne@ug.edu.pl;
– gotowości do wzięcia udziału w przesłuchaniu na żywo w sobotę 26 października;
– ważnej legitymacji studenta lub doktoranta UG.
👉🏻 Co chcemy Tobie zaoferować?
– zajęcia indywidualne 2 razy w miesiącu;
– 2 h zajęć grupowych w tygodniu;
– regularny udział w koncertach, popisach wokalnych, eventach etc. organizowanych przez ACK UG lub inne instytucje kultury;
– możliwość samodzielnego korzystania z Sali do ćwiczeń;
– pracę w profesjonalnych warunkach studyjnych i estradowych;
– rozwój, wyzwania, wspierające środowisko i bardzo dobrą zabawę.
Prowadzący – Krzysztof Majda – wokalista, instrumentalista, songwriter i aranżer, producent muzyczny, magister sztuki, absolwent wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W 2017 roku wydał płytę „Bieg zdarzeń. Tribute to Turnau”. Koncertuje na wielu polskich scenach muzycznych, zapraszany do różnorodnych projektów. Miał przyjemność współwystępować z Anną Wyszkoni, Stanisławem Soyka, Tadeuszem Woźniakiem i zespołem Zakopower podczas koncertu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości w londyńskim Royal Albert Hall. Od 2021 roku z sukcesami prowadzi Studio Wokalne UG. Pomysłodawca i kierownik muzyczny projektów „Adele Songbook”, „Beat it, ladies!” i wielu innych. Solista projektu „The best of Tina”.
Jak przygotować nagranie:
1. Nagraj filmik telefonem w poziomie.
2. Wybierz dwa utwory o zróżnicowanym charakterze:
jeden w języku polskim, jeden w języku angielskim.
Treść, styl, forma w pełni dowolne. Ważne by piosenki były nagrane po sobie, na jednym filmiku.
3. Na filmie musi być słyszalny głos oraz podkład piosenki (dopuszczalny własny akompaniament).
4. Na nagranie ustaw się tak, żeby było widać Twoją sylwetkę od pasa w górę.
5. Jeśli chcesz możesz śpiewać przez mikrofon, ale nie ingeruj w nagranie (edycji, strojeniu, i postprodukcji mówimy nie).
6. Nagranie wyślij nam na maila (studiowokalne@ug.edu.pl) jako link za pośrednictwem Wetransfer, Google Drive, YouTube (jako film niepubliczny) lub za pomocą innej platformy, z której korzystasz.
Nagranie ocenimy na podstawie następujących kryteriów: intonacja, muzykalność (w tym podstawowe predyspozycje wokalne), interpretacja, ogólny wyraz artystyczny i dobór repertuaru.
Życzymy powodzenia!