Jubileusz 45-lecia to wydarzenie absolutnie niezwykłe. Setki koncertów, tancerzy, muzyków, godzin prób i przejechanych kilometrów tworzą niemałą i niezwykle barwną historię Zespołu. Cykl wydarzeń wieńczą dwa Koncerty Galowe podczas których, zaprezentowane zostaną choreografie tańców ludowych powstałych na przestrzeni ostatnich pięciu lat, takie jak tańce kaszubskie czy tańce spiskie. Premierowy pokaz będzie mieć stworzona w marcu br. choreografia tańców górali żywieckich. Ale to nie koniec niespodzianek, bo oprócz tańców ludowych, JANTAR posiada w swoim repertuarze także inne kompozycje. Jakie? Trzeba je zobaczyć (i usłyszeć) na własne oczy (i uszy)!

Poniżej planowane wydarzenia jubileuszowe:
18.09 – Impreza folkowa LUDOTEKA
– 11.10 – Konkurs „Znajdź Jubileuszankę” połączony z grą miejską – szczegóły na stronie http://jantar.ug.edu.pl/jubileusz/
– 12.10 – nabór do grupy studenckiej, godzina 19:00 w sali gimnastycznej przy ul. Sobieskiego 18
– 28.11 – I Koncert Galowy i uroczysty Bankiet Zespołu
– 5.12 – II Koncert Galowy

Bilety na oba Koncerty Galowe są bezpłatne, jednakże w związku z ogromnym zainteresowaniem, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Aktualne informacje wraz z terminem rozpoczęcia rezerwacji biletów znajdą Państwo na stronie http://jantar.ug.edu.pl/jubileusz/.