Strona główna Events - ACK Alternator Teatr Tańca KIOSK RUCHU – NABÓR DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ

Kiosk Ruchu

Inni Organizatorzy

ACK UG ALTERNATOR
ack@ug.edu.pl

kwi 10 2024

Taniec

KIOSK RUCHU – NABÓR DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ

Zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca na zajęcia Teatru Tańca Kiosk Ruchu działającego przy ACK ALTERNATOR UG.
Zajęcia Teatru Tańca łączą w sobie elementy techniki tańca współczesnego z improwizacją.
Poprzez naukę konkretnych sekwencji ruchowych uczestnicy wprowadzeni zostaną w świat techniki tańca współczesnego. Nie poprzestaniemy jednak tylko na nauce choreografii. Część zajęć poświęcona będzie improwizacji, która doskonale rozbudza twórczy i ruchowy potencjał.
Zapraszamy zainteresowane osoby do grupy:
– POCZĄTKUJĄCEJ – zajęcia odbywają się w środy w godzinach 16:00- 17:30
Nabór i zajęcia odbywać się będą w Akademickim Centrum Kultury Alternator UG ul. Wita Stwosza 58
Osoby zainteresowane proszone są o wyslanie zgloszenia na adres:
cialolubienie@gmail.com oraz informację o statusie studenta.
Pierwszeństwo w udziale mają studenci Uniwersytetu Gdańskiego.
Serdecznie zapraszamy!!!
prowadzenie:
AGATA GREGORKIEWICZ- trójmiejska tancerka, nauczycielka tańca, improwizacji i świadomej pracy z ciałem, praktyk masażu Lomi Lomi Nui, nauczycielka Mindfulness MBSR.