Organizator

Studencki Zespół Organizacji Eventów
Studencki Zespół Organizacji Eventów
Strona WWW
STRONA

Lokalizacja

Stacja Food Hall
ul. Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk

Więcej informacji

Czytaj więcej
Kod QR

Data

maj 12 2022
Zakończone!

Czas

19:00

Megafon

Międzywydziałowy Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone

Zajmujesz się szeroko pojętą, ogólnie nieokreślaną sztuką?
Zawsze chciałeś podzielić się z innymi swoimi dziełami, ale nigdzie nie było na to dobrej okazji, przestrzeni i publiczności?
To znaczy że właśnie natknąłeś się na projekt stworzony specjalnie dla takich jak ty.
Megafon czyli Międzywydziałowy Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone to przestrzeń dla młodych artystów na pokazanie siebie.
Nie bój się. Pozwól sobie zacząć!!!Wydarzenie odbywać się będzie cyklicznie. Pierwsza edycja rusza już 12 maja i odbędzie się w Stacji Food Hall w Gdańskiej Metropolii. Megafon nie jest konkursem, jest to przestrzeń w której możemy razem celebrować szeroko pojętą sztukę i dzielić się swoimi pasjami. Nie stresuj się i pokaż się światu. Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumentach, malujesz, żonglujesz albo potrafisz jeść na czas? Megafon to przestrzeń dla ciebie, aby się pokazać. Nie czujesz się na siłach aby wystąpić albo wolisz być widzem? Tez świetnie, zachęcamy do przyjścia na nasz event jako osoba wspierająca lub po prostu obserwator, liczymy ze każdy znajdzie coś dla siebie i świetnie spędzi ten wieczór w artystycznej atmosferze. Zgłoszenia przyjmujemy od 28.04 do 8.05 do godziny 23:59
Zgłosić możesz się przez formularz, który pojawi się już jutro

Wydarzenie zostało zakończone.