Strona główna Events - ACK Alternator Warsztaty Prezi. Warsztaty tworzenia interaktywnych prezentacji.
PREZI – warsztaty

ACK UG ALTERNATOR
ack@ug.edu.pl

link do wydarzenia

mar 05 2020

Wstęp wolny - wymagana rezerwacja

Prezi. Warsztaty tworzenia interaktywnych prezentacji.

Znudziły ci się tradycyjne prezentacje? Chcesz zaskakiwać formą wizualną? Marzysz o tym, aby słuchacze nie mogli oderwać się od twojego wystąpienia?

Jeśli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapraszamy na nasze warsztaty tworzenia interaktywnych prezentacji!

Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty z wykorzystania Prezi – narzędzia do tworzenia prezentacji na zasadzie swobodnej burzy mózgów lub gotowych, atrakcyjnych wizualnie struktur. Poprzez wykorzystanie tzw. wirtualnego płótna, Prezi oferuje całkowicie nowy wymiar komunikowania wyników badań, dzielenia się prezentacjami i pracy w zespole.

Na warsztaty zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zgłoszenia do 2 marca 2020.

Warsztaty odbędą się 5 marca 2020, ul. Wita Stwosza 58, sala. 132, 1 piętro.

Start: 16.30 (czas trwania: 3h)

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie instrukcji obejmującej przygotowanie swojego komputera do wykonywania zadań w trakcie spotkania i uruchomienia Prezi.

INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA KOMPUTERA DO WARSZTATÓW

Warsztaty poprowadzi dr Agnieszka Kiejziewicz.

Prezi. Workshop on creating interactive presentations

Are you tired of using traditional presentation tools? Do you wish to surprise with an attractive visual formula? Do you dream about mesmerizing the viewers with your presentation?

If yes, we invite you to take part in our FREE workshop. We will learn how to use Prezi – a digital tool that allows creating presentations with the use of visually attractive structures. Through using the so-called “virtual canvas,” Prezi offers an entirely new dimension of communicating research, sharing presentations, and teamwork.

The workshop is open for the students (including Ph.Ds.) and staff. If you are interested, contact us directly at: ack@ug.edu.pl (We will send you the instruction and registration form in English)

Place: Wita Stwosza 58, room. 132, 1st floor

Date: 5.03.2020