fbpx
Studencki Zespół Organizacji Eventów

Organizator

Studencki Zespół Organizacji Eventów
Strona WWW
STRONA

Lokalizacja

Online
Kod QR

Data

30 cze 2021
Zakończone

Czas

Cały dzień

Projekt Szuflada

Publikacja zapomnianej twórczości studentów kierunków filmowych.

„Projekt Szuflada” to publikacja, która będzie dostępna dla wszystkich już w czerwcu! Ponad dwudziestu autorów – studentów kierunków związanych z filmem na UG – podzieliło się z nami zawartością swoich filmoznawczych szuflad. Nazbieraliśmy dziesiątki tekstów, zdjęć, kadrów filmowych i paratekstów, które staramy się ocalić od zapomnienia. Chcemy pokazać, czym jest filmoznawstwo według studentów, nad czym pracowali, co ich fascynowało w trakcie studiów… to wszystko zbieramy w jednym tomie i oddajemy czytelnikom w formie niezwykłego pamiętnika ze studiów.

Nad publikacją pracuje Studencki Zespół Organizacji Eventów, działający przy Akademickim Centrum Kultury „Alternator” UG.

W publikacji przeczytamy i obejrzymy teksty, analizy, zdjęcia, rysunki, grafiki koncepcyjne, komiksy, inspiracje, proza i poezja, treatmenty, scenariusze, materiały przygotowawcze do filmu, kadry ze studenckich filmów, zdjęcia scenografii oraz inne materiały związane ze studiami filmoznawczymi na UG. Wiele z zamieszczonych materiałów ma dla studentów wartość sentymentalną i ujrzy światło dzienne po raz pierwszy.

Verified by MonsterInsights