Kooperacja

paź 19 2024

Wstęp wolny!

Taniec

Warsztaty tańca szkockiego – nabór do sekcji

Jesteście fanami Bravehearta i Outlandera, macie słabość do kiltów i niestraszne są wam dźwięki dud? W takim razie powinniście spróbować też tańca! 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 ⚔️
Tańce szkockie są mocno związane z historią swojej ojczyzny. W ruchach tancerzy można znaleźć odbicie dawnych bitew i bohaterskich czynów, ale też wesołego czasu spędzanego na balach. Jeśli chcecie stać się częścią tej długiej tradycji – zapraszamy na otwarte warsztaty tańca szkockiego!
W trakcie warsztatów poznacie podstawowe kroki i zasady obowiązujące w tańcu szkockim. Wspólnie zatańczymy też kilka prostych, tradycyjnych układów. Doświadczenie w tańcu nie jest wymagane, więc zabierzcie wygodne buty i wpadajcie na warsztaty poruszać się trochę do celtyckich melodii.
Warsztaty połączone są z naborem do Sekcji Tańca Irlandzkiego i Szkockiego UG. Jeśli Wam się spodoba – zapraszamy w nasze szeregi.

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Zapisy: kontakt@trebraruna.pl