Strona główna Events - ACK Alternator Flamenco Otwarty nabór do Zespołu Tańca Flamenco Uniwersytetu Gdańskiego LOS MARISCOS!

Los Mariscos
Los Mariscos

ACK ALTERNATOR
Wita Stwosza 58 sala 41

paź 16 2017

Otwarty nabór do Zespołu Tańca Flamenco Uniwersytetu Gdańskiego LOS MARISCOS!

Studencie! Jeśli kochasz hiszpańskie klimaty, czujesz rytm i drzemie w tobie energia, którą chcesz spożytkować w tańcu, dołącz do naszej grupy!

Przyjdź 16 października o godz. 17:00 do Akademickiego Centrum Kultury i dowiedz się więcej. Tego dnia odbędzie się pierwsza lekcja tańca, po której będzie możliwość dołączenia do zespołu. Liczba miejsc ograniczona. Ostatecznego wyboru członków grupy dokona opiekun Zespołu.

Uczestnictwo w zajęciach przez cały rok jest bezpłatne. Liczba Miejsc ograniczona, pierwszeństwo studenci UG.

Zespół Tańca Uniwersytetu Gdańskiego LOS MARISCOS działa przy Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego od 2014 r. Prowadzony przez trójmiejska tancerkę flamenco Luizę Romanowską. Grupa ta ma na celu wzbogacać swoim bogatym programem artystycznym wszelkie pokazy, koncerty i uroczystości, promując kulturę hiszpańską oraz flamenco. Stanowi wizytówkę artystyczną Uniwersytetu Gdańskiego. W programie grupy znajdują się tradycyjne formy tańca flamenco.

Zapraszamy z przytupem!

Wszelkie pytania kierować można:
mailowo: luiza.romanowska@gmail.com