ACK UG ALTERNATOR

paź 24 - 26 2024

Teatr

PSTRO 2024

Przegląd Studenckich Teatralnych Realizacji Offowych PSTRO realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „Jantar”, Miejski Teatr Miniatura, Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego „Alternator”, Centrum Teatralne im. prof. Jana Ciechowicza oraz Fundację Between.Pomiędzy ma na celu wspieranie środowiska amatorskich teatrów studenckich, tworzenie przestrzeni do prezentacji i konfrontacji różnych przejawów studenckich aktywności teatralnych, analizę współczesnego studenckiego środowiska teatralnego, wzmacnianie pozycji teatru studenckiego jako istotnego ogniwa działalności kulturalnej studentów oraz pogłębianie współpracy w obszarze kultury i sztuki.

2. edycja PSTRO odbędzie się w dniach 24-26 października 2024 r. w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku.

Aby wziąć udział w Przeglądzie należy do 14 lipca 2024 r., do godz. 12:00 przesłać mailowo na adres barbara.madany@ug.edu.pl formularz zgłoszeniowy zawierający link do nagrania spektaklu.

regulamin PSTRO 2024

formularz zgłoszeniowy pdf